Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22475
Stary 04.08.2020, 11:39
Plotkuje się o Dawidzie Abramowiczu z Radomniaka u nas. Z jednej strony - zaawansowany piłkarsko wiek (29 lat), ale gość na tyle ogarnięty życiowo, że w szczególności po przeczytaniu wywiadów i opinii po nim można mieć wrażenie że mógłby u nas odpalić i kilka lat pograć na dobrym poziomie. Kiedyś Stolarczyk przyszedł do nas w podobnym wieku i mieliśmy z niego długo pociechę.

Jeśli to by oznaczało Sadloka jako alternatywę na środek obrony to ja jestem ZA.
Odpowiedz cytując