|
Plotkuje się o Dawidzie Abramowiczu z Radomniaka u nas. Z jednej strony - zaawansowany piłkarsko wiek (29 lat), ale gość na tyle ogarnięty życiowo, że w szczególności po przeczytaniu wywiadów i opinii po nim można mieć wrażenie że mógłby u nas odpalić i kilka lat pograć na dobrym poziomie. Kiedyś Stolarczyk przyszedł do nas w podobnym wieku i mieliśmy z niego długo pociechę.
Jeśli to by oznaczało Sadloka jako alternatywę na środek obrony to ja jestem ZA.
|