|
Wiadomo model przejściowy, liczy się każdy grosz, ale według mnie desing tragiczny, rodem z B Klasy, o dresie już nie wspominając. Do Adidasa raczej bez podjazdu ale wiadomo gusta, guściki pewnie się znajdą osoby dla których są piękne, ale nie oszukujmy się, mimo że to prężnie rozwijająca się firma daleko jej do poziomu Adidasa czy Nike.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
|