Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
majkelson777
Senior Member
Od: 12.2015
Offline
#
5143
03.08.2020, 18:25
Proste, schludne, ciężko się do czegoś przyczepić, zwłaszcza, że są to komplety "tymczasowe".
Pierwsze skojarzenia to chyba koszulka z "Tyskie".
majkelson777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do majkelson777
Znajdź inne posty napisane przez majkelson777