|
Ciężko o faworyta, raczej będzie to wystawianie zawodnika z nastawieniem na przymusowe osłabienie drużyny. Buksa, Szot, Pawłowski, Hoyo, Broda i Skowronek sposrod nich będzie losował. Jeśli Beqiraj będzie grał na 10 to pewnie faworytem Skowronka może być Buksa. Jeśli natomiast zagęszczamy środek to pewnie Szot na skrzydle jako wolny elektron.
Ciężko będzie aby ktoś z zewnątrz przyszedł jako gotowy młodzieżowiec do 1 składu, raczej co najwyżej wciągniemy kogoś jako materiał na dobrego zawodnika.
|