|
Nasi włodarze chyba nazbyt uwierzyli w małe prawdopodobieństwo spadku w przyszłym sezonie. Zaryzykuje stwierdzenie ze z obecna kadra jesteśmy głównym kandydatem, wręcz faworytem w walce o spadek.
Może planem na ten sezon jest maksymalne obniżenie długu przez ograniczenie budżetu płacowego ? Z ewentualnym założeniem ratowania i wzmocnienia drużyny w zimie.... jednak trzeba pamiętać ze w związku z epidemia, może zostać rozegrane tylko 15 kolejek uznanych za całość i ktoś się może przeliczyć.
W tym momencie brakuje nam na pewno: środkowego obrońcy, 2-óch skrzydłowych, gościa na 10 oraz napastnika.
Przedłużenie Boguskiego jest takim samym błędem jak przedłużenie Wasilewskiego w ostatnim sezonie.
|