|
Wydaje mi się, że po prostu czekamy cierpliwie w kolejce na piłkarzy, którzy przeciągną swoje negocjacje i nie załapią się do zespołów będących dla nich priorytetem. No cóż, ja spokojnie czekam i nie spodziewam się fajerwerków. I tak jestem mocno zaskoczony, że dołączył do nas Beqiraj. Wzbudza to moją podejrzliwość ale z drugiej strony głęboko wierzę, że w klubie wiedzą co robią.
|