Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22465
Stary 01.08.2020, 10:07
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Heh nie ma i ni było tematu nijakiego Curro Sancheza, a goście wstawiają już go do składu No nic, naście lat na karku lub 2-3 lata zainteresowania Wisłą robią swoje.

Nie dziwię się, że wolfy nie udziela się, gdyż nie ma z kim i o czym gadać. :/
To czy on do nas trafi czy nie to czas pokaże, ale jeśli tak to ktoś będzie musiał posypać głowę popiołem.

Temat był w mediach, więc można było uznać że sza se są większe od 0 i fajnie sobie "pomarzyć" że do nas trafi. Zresztą podobnie jak Savic który nieoficjalnie dostał od nas dobrą ofertę.

Czasem mi się wydaje że ludzie myślą że transfery się załatwia w 2 dni...
Odpowiedz cytując