LucjuszWielki napisał(a):

Heh nie ma i ni było tematu nijakiego Curro Sancheza, a goście wstawiają już go do składu No nic, naście lat na karku lub 2-3 lata zainteresowania Wisłą robią swoje.
Nie dziwię się, że wolfy nie udziela się, gdyż nie ma z kim i o czym gadać. :/
|
Daj sobie siana z takimi postami. To jest temat "plotki i propozycje". Tutaj można, a nawet trzeba sobie fantazjować. Ja się cieszę, że forum trochę odżyło i jest w ludziach jakiś entuzjazm.