Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86503
Stary 31.07.2020, 22:40
Szrot to można zawsze złapać, ale wydaje się, że jeśli już to szrot jest zbierany na początku okienka, bo tani i można łatwo uzupełnić kadrę, a takich lepszych piłkarzy dla których Polska nie jest pierwszym wyborem można capnąć raczej później niż prędzej, ale generalnie to takie tam dywagacje. Jak się ma scouting, jakiś pomysł, bajere i jakiś tam pinondz to dobrego piłkarza (jak na nasze warunki) zawsze można zgarnąć, pamiętajmy w jakiej my lidze gramy.
Odpowiedz cytując