Karherop napisał(a):

Transfery będą mogły być jeszcze dokonywane (w obie strony) przez 2 miesiące, więc o kluczowym tym czy przyszłym tygodniu nie ma mowy.
Pamiętajmy że jesień to tylko 14 kolejek w tym 4 długie 2 tygodniowe przerwy na reprezentację. Wkomponowanie zawodników nie trwa tydzień, ale miesiące i wolę aby pion sportowy ściągnął lepszego zawodnika za miesiąc niż przeciętniaka teraz - bo "ludzie chca chleba i igrzysk."
Również wierzę że w klubie mocno pracują nad transferami, ale czym lepszy zawodnik to jest trudniejsze.
|
Tylko czy za miesiąc ci dobrzy na nasze warunki nie będą już mieli nowych klubów? Poza nielicznymi wyjątkami za miesiąc to zostanie wolny na rynku tylko szrot...