|
Pomysł pomysłem, ale wszyscy jakby zapominają, że tu się hajs liczy, u nas nie jest dobrze a jeszcze ten covid doszedł... generalnie jeżeli naszym planem jest ściągniecie 3-4 zawodników, ale jakościowych, to jakość kosztuje i sam jestem ciekaw jak to będzie, ale najważniejsze żeby piłkarze mieli jakość, bo tacy się szybko odnajdą (co pokazało okienko zimowe). Mam nadzieje, że najważniejsze wzmocnienia uda się dokonać przed pierwszym meczem ligowym, a PP przepchniemy tym co mamy, na szczęście trafiliśmy na 3 ligę, więc jeśli po przygotowaniach piłkarze nie będą zajechani to spokojnie damy radę tym co mamy.
|