piotek napisał(a):

|
A oni czasem nie mają po 17 lat i w momencie uzyskania pełnoletności nie trzeba by podpisywać z nimi nowej umowy?
|
Z zawodnikami 15-18 można podpisać profesjonalny kontrakt na maksymalny okres 3 lat. Łącznie. Im wcześniej mieli podpisany pierwszy taki kontrakt, tym potem krótsze mogą być kolejne kontrakty u-18.