ktoś mi wyjaśni jaki jest sens przedłużąc trójkę naszych młodych o rok czasu

tzn. nie neguje, chodzi mi o długość z takimi osobami jak broda/hoyo,szot powinni podpisać kontrakty min. na 2-3 lata
to nie są wiodące postacie, ale mają duży potencjał.. wystarczy, że się pokaża i mogą odchodzić za darmo