Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22462
Stary 31.07.2020, 11:57
Heh nie ma i ni było tematu nijakiego Curro Sancheza, a goście wstawiają już go do składu No nic, naście lat na karku lub 2-3 lata zainteresowania Wisłą robią swoje.

Nie dziwię się, że wolfy nie udziela się, gdyż nie ma z kim i o czym gadać. :/

Odpowiedz cytując