Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86484
Stary 30.07.2020, 21:57
Dokładnie jw. z braku laku plus kontuzje i wchodzi Boguś jak znalazł, dodatkowo jedyny ze starej gwardii, musiał ktoś zostać - piłkarsko słabo, ale patrze pod innyk kontem. Cieszę się, że Rafał jest z nami choć zapewne nie raz będę urwował na jego przyjęcie i zagranie

Co do Wojtkowskiego to NARA i tyle, nie wykorzystał szansy, która miał. Dziwny to zawodnik, ale jak większość i mnie wydaje się, że tutaj największym problemem była głowa.

Odpowiedz cytując