Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22452
Stary 30.07.2020, 20:13
Kuba dużo się nie nagra bo zagraz chwyci kontuzje bo u niego to już to normalne. Jak zagra w połowie meczy b3dzie db.
Becijara bym się nie cieszył bo na ten momebt nie ma mu kto piłek podawać. Wojtkowski nawet odszedł i to za darmo. A przedlużyli kontrakt z ...boguskim i głupio tracą hajs
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując