|
Macron w tej chwili jest najbardziej rozwijająca się marką w piłkarskim światku tak że jak najbardziej dobry wybór, oby tylko design był dobry, choć jak na razie słabsze designy u macrona zdarzają się rzadko.
Szkoda tylko, że na dedyki trzeba czekać, Jaga czy Widzew w podobnym czasie nawiązały umowę z Kappą (czyli tez Włochy) i dedyki dostaną od razu bez czekania.
|