Arek95 napisał(a):

|
Bardziej przerażające jest, że ilościowo wcale lepiej nie jest póki co...
|
Bardziej przerażające to jest to, że do startu sezonu są 3 tygodnie a tak to już przeżywacie jakby pierwszy mecz był już w weekend
Wartościowe transfery 2-3 transfery, dołożyć do tego młodzież i gramy.