Arked napisał(a):

|
Wojtkowski częściej głupio lub brutalnie faulował niż zaliczał udane zagrania. Niestety. Brak przedłużenia kontraktu nie dziwi.
|
Mam nadzieję, że na Jego miejsce pozyskamy kogoś ewidentnie lepszego bo póki co skrzydła wyglądają mega słabo