|
Ludzie, którzy mówią że PP trzeba odpuścić, a awans do eliminacji LE będzie czymś złym to powinni .......nąć baranka o ścianę.
Zakładając dojście do finału rozegramy 36 meczów w sezonie.
A europuchary to będzie coś zajebistego po tylu latach przerwy, choćbyśmy mieli jechać do Gruzji czy Azerbejdżanu. Sam fakt gry w pucharach.
Już nie bądźcie śmieszni, bo ....a nie przystoi kibicowi takich bredni pisać. Wróćcie się do postu Konrada powyżej i czytajcie czytajcie czytajcie aż dotrze.
|