R33 napisał(a):

W poniedziałek, 3 sierpnia.
W lipcu 2010 r. podpisano wtedy 3-letni kontrakt. Prezesem był Bogdan Basałaj, a dyrektorem handlowym Rafał Smalcerz. Jednak nie wiem czy np. jakaś inna osoba była odpowiedzialna za warunki.
Można stwierdzić, że po raz pierwszy od ponad 20 lat mamy niszową markę. Bo Umbro w latach 2006 - 2009 było dość znane.
|
Niszowa? Ubierają całkiem uznane drużyny w Europie, do tego kontrakt dla sędziów na poziomie UEFA?
Lepsza âniszowaâ firma niż âuznanaâ marka, która robi typowy katalog dla setek drużyn. Większe korzyści finansowe dla nas. Wejdź sobie na sklep Lecha i zobacz ile produktów robi dla nich Macron. U nas? Dalej wisiały koszulki UEFA Europa League z 2010..
Umowa na 5 lat pokazuje, że jest to poważna współpraca. Jedynie czego szkoda mimo tego, że mieszkam na Pomorzu jest to, że nie można chodzić po ludzku w swoich barwach - byłby to jeszcze większy zastrzyk gotówki dla klubu bo ludzie chętnie by kupowali. Tak to wydaj ponad dwie stówki i ubierz koszulkę raz na dwa tygodnie w dniu meczowym.