|
Z Adidasem było podobnie. Pierwszy "dedykowany" komplet, który mieli dla nas zrobić to ten z kołnierzykiem w 11/12. A dostarczyli go bodaj dopiero na jesień, mecze z APOEL-em graliśmy jeszcze w starym komplecie strojów.
A co do potraktowania po macoszemu. Nie wiem, gdzie są szwalnie Macrona, a gdzie Nike, Pumy czy Adidasa, ale na pewno kwestie logistyczne mają tutaj duże znaczenie. Nie wiemy też, kiedy doszli do porozumienia w sprawie kontraktu, bo dopiero wtedy można na poważnie usiąść do projektowania. To zawsze jest bardzo długi proces.
Ostatnio edytowane przez caucus : 29.07.2020 o godz. 20:18.
|