Kac napisał(a):
|
ale kiedy jakas prezentacja czy klub nadal milczy?
|
W poniedziałek, 3 sierpnia.
sevenheaven napisał(a):
|
a kiedy została podpisana umowa z Adidasem ? i kto podpisał umowę, gdzie płaciliśmy kary za niezdobycie mistrzostwa ?
|
W lipcu 2010 r. podpisano wtedy 3-letni kontrakt. Prezesem był Bogdan Basałaj, a dyrektorem handlowym Rafał Smalcerz. Jednak nie wiem czy np. jakaś inna osoba była odpowiedzialna za warunki.
Można stwierdzić, że po raz pierwszy od ponad 20 lat mamy niszową markę. Bo Umbro w latach 2006 - 2009 było dość znane.