Arked napisał(a):

|
Nasza sytuacja finansowa jest jaka jest. Płynność finansowa i wyjście długów jest priorytetem. Każdy zawodnik jest więc na sprzedaż. Odejście Savicevića to na pewno osłabienie. Wątpię, żebyśmy w przyszłym sezonie byli mocniejsi niż w minionym. Niewykluczone, że będziemy słabsi kadrowo. Wynik sportowy jednak wcale nie musi być gorszy, bo mało prawdopodobne żeby przytrafiła nam się tak absurdalna seria porażek. Myślę, że środek tabeli wymęczymy.
|
Wystarczy ze braknie pana KUBY , i beda nas lali wszyscy jak pod koniec tego sezonu