|
Ja nie narzekam na zakup Beciraja w żadnym wypadku.
Po prostu nie lubię zaklinania rzeczywistości.
Ok, niech będzie - Lewandowski ma najlepszy okres w życiu. Tytan pracy jeszcze zjazdu nie zaliczył. Generalnie ciężka praca, fizjoterapia i suplementacja z najwyższej półki jest w stanie przedłużyć o parę lat żywotność organizmu. Nie oszukujmy się - Lewego czeka zjazd. I to bardzo niedługo. Podobnie będzie z Immobile. <- czyli ta dwójka wyjątki.
Benzema to najlepszy był w czasach Lyonu.
Cristiano Ronaldo - uważam, że najlepsze sezony to on już ma za sobą.
Messi - jak wyżej.
Suarez - jak wyżej.
Oczywiście można być świetnym po 30tce ale peak jest wcześniej ewidentnie.
|