Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22444
Stary 29.07.2020, 09:35
Ja nie narzekam na zakup Beciraja w żadnym wypadku.


Po prostu nie lubię zaklinania rzeczywistości.


Ok, niech będzie - Lewandowski ma najlepszy okres w życiu. Tytan pracy jeszcze zjazdu nie zaliczył. Generalnie ciężka praca, fizjoterapia i suplementacja z najwyższej półki jest w stanie przedłużyć o parę lat żywotność organizmu. Nie oszukujmy się - Lewego czeka zjazd. I to bardzo niedługo. Podobnie będzie z Immobile. <- czyli ta dwójka wyjątki.

Benzema to najlepszy był w czasach Lyonu.

Cristiano Ronaldo - uważam, że najlepsze sezony to on już ma za sobą.

Messi - jak wyżej.

Suarez - jak wyżej.

Oczywiście można być świetnym po 30tce ale peak jest wcześniej ewidentnie.
Odpowiedz cytując