Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski - 2020/2021
Wyświetl pojedynczy post
MiroPL
Member
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam
Offline
#
20
27.07.2020, 12:52
Chciało by się chociaż powtórzyć finał PP, który był z Legią w Bełchatowie ale może i wygrać.
MiroPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MiroPL
Znajdź inne posty napisane przez MiroPL