Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski - 2020/2021
Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
6
27.07.2020, 10:26
Zacznijmy sezon z grubej rury. Dawać mi w tym PP derby na Reymonta !
Matios98
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matios98
Znajdź inne posty napisane przez Matios98