Leh71 napisał(a):

Zwróciłbym uwagę na jeszcze jeden dość istotny punkt w regulaminie.
-jeśli koronawirus przerwie ligę przed 15. kolejką, to sezon uznaje się za nieodbyty, jeśli "po", to liczy się tabela po tej kolejce.
|
"Po tej kolejce" tzn po 15 niezależnie od tego czy rozegrają wiecej kolejek? Czy po ostatniej w pełni rozegranej? Bez sensu byłoby rozegrac 25 meczów a liczyć tylko 15.