Matios98 napisał(a):

Niby się staramy o Młyńskiego. Jakoś mi się nie widzi, żeby tu trafił, choćby ze względów kibicowskich, ale i oczywiście finansowych, choć pewnie jeżeli rozkminia gdzie by miał szanse na grę, to my nie mamy nikogo praktycznie na skrzydło . Inna sprawa, że moim zdaniem Młyński miał ledwie przebłyski w ESA i ten ewentualny transfer nie byłby wzmocnieniem.
https://sport.trojmiasto.pl/Mateysz-...a-n147220.html
|
Gdybyśmy mieli kasę to bardzo bym chciał takiego piłkarza w Wiśle