Wiem najlepiej ? Pewność, że Kuba zostanie na skrzydle?
Przecież wyraźnie napisałem, że bez transferu to z obecnej kadry piłkarski na 10 to jedynie Kuba byłby w stanie zastąpić Vukana, ale raczej zostanie na skrzydle, a na środek będzie jedynie schodził.
Ale to oczywiście, że ni tacy odchodzili jak Vukan, tylko że Ty napisałeś, zeodejavia Vukana nie poczujemy z czym ja się nie zgadzam i nigdy nie zgodzę. Jeśli to kimś porównywalne dobrym nie zastąpiły to odczujemy. Chuca go nie zastąpi. Vukan dawał jakość i tyle w temacie.
A co, chcesz za te powiedzmy 400 tyś kupić ilu zawodników

2, 3 4

To już Ci mówię że byle junior Mlynski z Arki za tyle gdzieś pójdzie bo podobno Legia i cracovia przebijają ofertę cały czas. A Ty chcesz za Vukana sprowadzić 4 i jeszcze żeby podobnie dobrze grali. Zejdź na ziemię