|
Co do Suljica i Savicia, to osobiście uważam, że żaden z nich tu nie trafi, bo za dużo się o nich gada i piszę, o Beciraju się dowiedzieliśmy jak miał testy medyczne przed podpisaniem kontraktu, więc zakładam, że ktokolwiek nie przyjdzie, to będzie podobnie, bo na szczęście udało się nam wypływ informacji zatrzymać.
|