|
âWiele słyszałem o Wiśle, czasem sprawdzam też, co dzieje się w polskiej piłce. Wiem, że to klub z tradycjami i kiedy pojawiła się szansa dołączenia do zespołu, nie myślałem więcej o innych opcjachâ â tak mówił po podpisaniu kontraktu nowy nabytek Białej Gwiazdy
Kamyczek do ogrodka ze nikt do nas nie chce przychodzic bo jest dno dna.
Mimo wszystko Wisla wciaz cos znaczy i jest rozpoznawalna. Niewatpliwie obecnosc Kuby sprawia, ze ta rozpoznawalnosc nabiera wartosci i nie jest tylko wspomnieniem przeszlosci.
Podobno jeszcze dwa fajne transfery nas czekaja w najblizszym czasie.
|