Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22409
Stary 26.07.2020, 09:11
Jeśli ściągniemy faktycznie tego Savica lub kogoś z podobnego poziomu, to owszem jest szansa, że braku Savicevica nie zauważymy.
Vukan miał to coś, potrafił zagrać nieszablonowo, zwłaszcza gdy już grał na 10 to wiele dawał, najzwyczsjniej w świecie wynosił dużo jakosci. Ostatnie mecze grał na 10 Chuca i różnica diametralana. Więc pisanie, że nie poczujemy braku Vukana mnie śmieszy. Owszem nie poczujemy jeśli sprowadzimy w jego miejsce kogoś z pewnie wysoką jakością piłkarską. Proste. Krótka piłka. Bo w obecnej kadrze nie mamy to kim zastąpić. Chuca go nie zastąpi, co pokazało kilka meczów dobitnie. Może Kuba zmieniając pozycję już tak na dobre, ale raczej Kuba zostanie na skrzydle i będzie po prostu dużo schodził do środka
Odpowiedz cytując