Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22408
Stary 26.07.2020, 08:09
Gdyby Melikson odchodzil teraz to szedl by za 3-4 mln jurkow ;-)
Co do Savicevicia to chodzilo mi o to, ze nie jest to zawodnik, ktory jest nie do zastapienia. Mysle, ze nawet nie zauwazymy jego braku.
A tak jak piszesz, wszystko co powyzej 400-500 tys euro to znakomity deal w sytuacji w jakiej jest Wisla.
Za te pieniadze spokojnie bedzie 2 sensownych kopaczy ;-)
Odpowiedz cytując