Może to będzie lepsze miejsce dla niego, bo liga chyba mniej bazująca na przygotowaniu fizycznym i dyscyplinie taktycznej jak i nas. Choć może opowiadam głupoty, bo jak sobie przypomnę płacze Szymkowiaka, jak poszedł tam i cudem przeżył okres przygotowawczy

W każdym razie Vukan super gość, ale z jego fajnych zagrań można by złożyć super video, ale z jego błędów i bramek podarowanych rywalom może byłoby niestety ciekawsze i dłuższe.