|
Ja mam nadzieję, że zakontraktowanie Beqiraj'a pomoże w lepszych negocjacjach w sprawie Turgemana bo już jest nam mniej potrzebny niż wcześniej (zaznaczam, mniej niż wcześniej), a 350 tys. euro jest kwotą sporą uwzględniając, że:
- mamy duże długi,
- w przyszłym sezonie jest bardzo małe ryzyko spadku z naszej strony,
- piłkarz na ten moment wygląda na kontuzjogennego (na ten moment ponieważ swego czasu mówiło się, że Basha jest szklany, jednak czas pokazał, że źle nie jest)
- piłkarz już nie jest dość młody i może być ciężko potem wytransferować go za jakieś dobre pieniądze.
|