Co do tego Beciraja to wygląda dobrze, młody nie jest i poczekajmy co pokaże na boisku.
Oby jednak te wszystkie sprawy medyczne nie przeszkodziły nam w Turgemanie.
Ale z drugiej strony nie stać nas teraz na jakiekolwiek ryzyko i nie ma co się żyłować za wszelką cenę.
Buksa niech szybko dorasta przez te wakacje
