Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22389
Stary 25.07.2020, 03:17
Colin napisał(a):Wyświetl post
Vukan sprzedany to teraz wykupić Alona, Beqiraj już jest. Do tego Buksa i można będzie powiedzieć że napad będziemy mieli konkretny. W końcu nie straszne będą kartki, kontuzje (oby jak najmniej) w tej formacji. Po zapowiedziach i kolejnych zapowiadanych w kontekście Wisły nazwiskach widać, że szykuje się ciekawe okienko.
Trzech napastników na cały sezon to minimum , chyba ,że zamiast Turgemana , przedłużymy z Bogusiem
Odpowiedz cytując