Colin napisał(a):

|
Vukan sprzedany to teraz wykupić Alona, Beqiraj już jest. Do tego Buksa i można będzie powiedzieć że napad będziemy mieli konkretny. W końcu nie straszne będą kartki, kontuzje (oby jak najmniej) w tej formacji. Po zapowiedziach i kolejnych zapowiadanych w kontekście Wisły nazwiskach widać, że szykuje się ciekawe okienko.
|
Trzech napastników na cały sezon to minimum , chyba ,że zamiast Turgemana , przedłużymy z Bogusiem
