|
Vukan sprzedany to teraz wykupić Alona, Beqiraj już jest. Do tego Buksa i można będzie powiedzieć że napad będziemy mieli konkretny. W końcu nie straszne będą kartki, kontuzje (oby jak najmniej) w tej formacji. Po zapowiedziach i kolejnych zapowiadanych w kontekście Wisły nazwiskach widać, że szykuje się ciekawe okienko.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...
"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
|