Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline
#
22386
24.07.2020, 22:41
sandomingo
napisał(a):
Informatory z TT piszą o 450 tysiącach. To byłby dobry deal dla Wisły
wszystko zależy od tego czy w ratach (to, wiadomo, standard) i czy znowu będziemy musieli się dopominać o ten hajs
caucus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do caucus
Znajdź inne posty napisane przez caucus