|
Jak przyjdzie Stefan Savic to szybko zapomnimy o Vukanie. Rozmowy z nim ponoc juz były. Ostatni sezon 7 bramek i 9 asyst a jest dostepny za darmo. Nawet jakby trzeba było cos płacic za podpis to mamy kase z Vukana a za reszte moze uda sie pozyskac jeszcze kogos
|