|
Jak świat światem z 20 utalentowanych juniorów 1 robi karierę, a może kilku pokopie na zawodowym poziomie. A to że od każdego są oczekiwania? Cóż w tym dziwnego? Tak jest w każdym klubie na swiecie. Szkoda że tak chętnie nie wspominasz o zawodnikach których jednak oddawaliśmy wcześniej za bezcen a po odejściu z Wisły się rozwineli jak Uryga, Nalepa, Maczynski i również Stolarski bo i Lechia już zdążyła na nim dobrze zarobić (przypomnę - 500 tys euro), bracia Mak, Adam Buksa... ale cóż my kibice często patrzymy wybiórczo
|