Wojtator napisał(a):


Mieliśmy kiedyś drużynę CLJ, która w finale wygrała z Cracovią 10-0. Gdzie są dziś?
Ale bym sobie obejrzał takich Balickich, Zdybowiczów, Laskosiów, Świątków i zaczynał od nich wybór wyjściowej jedenastki. A przysięgam, że takich nazwisk w rękawie mam jeszcze dziesiątki.
|
Leszczak, Mateusz Broz, Tomasz Zając, Kuczak, Brud itd itp
Ależ tu byl skowyt żeby im dawać szanse za wszelką cenę bo młodzi ależ rozpacz jak odchodzili
Największą "karierę" z odchodzacych w młodym wieku zrobił rezerwowy w L Stolarski, któremu jej kibice najchętniej by ufundowali bilet gdziekolwiek, w jedną stronę
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"