|
Jeśli faktycznie Beciraj do nas trafić to będzie mega transfer. Gość pokroju Ilieva, który butami wiązał krawaty i grał regularnie w europejskich pucharach. Drugie CV w drużynie po Kubie. Na zrobienie wyniku tu i teraz, po 2 sezonach do pozegnania. Tacy zawodnicy zdecydowanie są potrzebni w drużynie.
Jako że Buksa to nasz jedyny napastnik to musi się od kogo uczyc.
Kto narzeka że "stary" niech sobie zobaczy metrykę najlepszych napastników świata. Benzema, Lewy, Ronaldo, Aguero, wszystko po 30. A i w polskiej lidze główni snajperzy (Angulo, Paixao) też już swoje lata mają. W tej lidze to wystarczy.
|