Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22361
Stary 23.07.2020, 15:37
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Mathios98
Bo pozostałych młodych trzeba się wyzbyć bo jak pokazały wypożyczenia nic nie grają i są za słabi. Przepis jest i pewnie nie znikne, trzeba kolejnych młodych sprowadzać bo kto za rok, dwa będzie grał? Wyrzucamy kasę na nie przyszłościowych graczy nie pierwszy raz. Róbmy tak dalej, tylko żebyśmy się z ręką w nocniku nie obudzili.
Wyzbyć się nie da bo mają kontrakty i trzeba im je płacić i w tym miejscu załamuje się twoja filozofia, bo młodzi "oczekujący na dawanie szansy" za darmo oczekiwać na szanse nie będą.
Odpowiedz cytując