|
A jak sobie radzą te nasze starsze gwiazdy? Ledwo się utrzymały, Ty chyba nie pojmujesz jednej podstawowej rzeczy. Czemu wprowadzono ten przepis? Czemu inne kluby poszły w akademię i stawiają na swoich? Nikt nie każe stawiać na byle młodego. Ja wolę stawiać na Polaków i dawać im szanse, zwłaszcza w sezonie gdzie leci jedna drużyna. Pawłowski ma grać za kogo? Mamy przesyt w środku: Zukhov, Basha, Savicievic, Kuvelijc? Potrzebny jest napastnik to wiadomo. Czy taki? W moim mniemaniu nie. Chyba że będzie grał za małe pieniądze. A w to wierzyć mi się nie chce.
|