Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22353
Stary 23.07.2020, 14:20
Mar85
Wytłumacz mi coś. Ty serio myślałeś, że jak odjedzie 4 napastników (Brożek, Drzazga, Tupta, i pewnie Alon) to nikogo nie sprowadzimy i bodziemy grać samym Olkiem? Olka nie trzeba wypożyczać on już jest zawodnikiem I drużyny, Hoyo miał długo uraz i kiepską formę, tu były kłótnie czy powinien grać w ostatnich meczach czy nie, mógł grać mógł nie grać, to bez znaczenia wg mnie. O wypożyczaniach, ogrywaniu i jakości sportowej, to miałem na myśli: Chorążkę, Grabowskiego, Morysa, Plewke, Balickiego, Zdybowicza, Szotę, Dudę i Wyjadłowskiego. O nich jakoś zapomniałeś tylko ciągle o tym Olku (który przecież regularnie dostaje szanse) i Hoyo (co dopiero wrócił do żywych) bo ci do teorii nie pasowało, że wystarczy dać szanse młodym i będzie git.
Ostatnio edytowane przez Matios98 : 23.07.2020 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując