Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22351
Stary 23.07.2020, 14:02
Pierdzielenie? To Buksa gdzieś był wypożyczony? To Hoyo też? Owszem mieli kontuzje ale u nas wolimy stawiać na dziadka Wasyla, czy Boguskiego. Jeżeli ten dziad będzie strzelał, no właśnie jeżeli. Na dzień dzisiejszy to Buksa ma mniej niż 6 miesięcy kontraktu a on widząc że kontraktujemy takiego dziada, co sobie pomyśli? Zresztą Twoje nastawienie jest zawsze negatywne w kontrze do różnych komentarzy, to może inaczej. Jest przepis dotyczący młodzieżowca. Na kogo mamy postawić jak nie na Olka? Który gracz z młodych ma większe doświadczenie? Nie nie mogę pojąć że nie potrafimy z III czy IV ligi nikogo wartościowego wyjąć. Skąd tacy biorą się w innych biedniejszych klubach? Wydaliśmy lekką ręką kasę kibiców na Wasyla, płacimy beznadziejnemu Chuce i innym a Ty mi mówisz że nie stać nas na młodych? Jak jest bieda to się nie wydaje kasy na starych dziadów. My nie walczymy o mistrza i trzeba się z tym pogodzić. My walczymy o przetrwanie i utrzymanie. I nie mówię żeby grać samą młodzieżą. Gość przyjdzie pogra rok i znów powtórka z rozgrywki. Hajs przytuli i tyle z niego będzie. My musimy zacząć zarabiać na transferach a nie ciągle imać się półśrodków, które dają wrażenie że przetrwamy.
Odpowiedz cytując