Według strony
https://transfery.info/aktualnosci/w...raklasy/138253 mamy mieć jutro nowego napastnika...
Mało to już śmieszne.Robi się klub emerytów i idę o zakład że chłop będzie się kopał po czole.
Na rynku nie ma choć jednego młodego napastnika którego można wypromować i sprzedać

?