Putin2000 napisał(a):

Będzie ściąganie z zagranicy plus ewentualnie kontraktowanie tych z Eklapy, którzy się nie łapią w swoich zespołach. Nie ma szans na wzięcie nikogo z naszej ligi, kto by się nadawał. Powody są wiadome i te same od lat. Więc trzeba czekać jakich to nowych Hiszpanów i innych Serbów nam w worku przyniosą.
W każdej formacji mamy braki, jesteśmy drużyną końca tabeli. Realnie pewnie trzeba by mieć z 5 - 7 nowych piłkarzy, żeby grać o czołowe miejsca. Realnie, jak będzie 3, którzy będą robić różnicę w porównaniu do tego co jest teraz, to będzie dobrze.
To tak ogólnie na tle.
|
Ci Hiszpanie to nam mimo wszystko zrobili najlepszy wynik w ostatnich 9 latach.
Dla mnie jeśli tylko zachować proporcje (30-40% obcokrajowców max w drużynie) to trzeba ściągać co ciekawszych zawodników.
Tym bardziej jeśli kilku innych klub opuszcza: Hebert, Tupta, Silva(?) Chuca (?) Savicevic ($?)
Plotki o Sobocie oby skończyły się na plotkach.